shop World of Wines
Dobré jídlo v Bistro Golf Hostivař
Bistro Golf Hostivař

Dobré jídlo v Bistro Golf Hostivař

Tentokrát to nebude o víně, ale o mojí druhé lásce, kterou je golf. Golf mám rád ještě více než víno a na golfu dokážu strávit i pět dní v týdnu. Můj druhý golfový klub je Golf Hostivař, který jsem si vybral proto, že je v Praze a má skvělé tréninkové plochy.

Představení areálu

Dobré jídlo v Bistro-Golf-Hostivař

Golf Hostivař je moderní golfový areál na východě Prahy. Poskytuje kompletní golfový trénink od samého začátku, včetně schopnosti získat testy golfových dovedností a dovedností kurzů veřejné golfové akademie, stejně jako možnost hrát standardní 9-ti jamkové hřiště.

Golfová historie v Hostivaři začala v roce 2002. V první fázi bylo otevřeno tréninkové centrum (driving range), v roce 2005 bylo přidáno 9-ti jamkové golfové hřiště akademie a v roce 2006 bylo otevřeno 9-ti jamkové golfové hřiště, kde mohou hráči pokračovat ve zlepšování svých dovedností a účastnit se golfových soutěží. V současné době je dokončována výstavba druhých devíti jamek, které budou otevřeny v roce 2020.

Dobré jídlo v Bistro-Golf-Hostivař

Součástí areálu je i bistro, které nabízí jak českou klasiku, tak i italské speciality a mezinárodní kuchyni.

Co zde obvykle jím a piji

Nebudu vás unavoval informacemi o mé golfové hře, ale podělím se s vámi o povídání o dobrém jídle. Bistro má každý den speciální nabídku plus stálý jídelní lístek. Největší delikatesou, kterou jsem si vybral z denního lístku, byly krůtí stehna na liškách s rýží. K mým oblíbeným stálicím ze stálého jídelního lístku patří telecí řízek. Jídla jsou pečlivě připravená, velice chutná, příjemně kořeněná a s dobrou volbou kvalitních surovin. Pokud zvolíte pokrm z masa, je maso vždy měkké a ne žádná žvýkačka.

Dobré jídlo v Bistro-Golf-Hostivař

Když si přivstanu, můžu volit pozdní snídani nebo velkou dopolední svačinu ze snídaňového menu. Zde jsem ujetý na lahůdkové párečky s křenem a hořčicí s rozpečenou bagetou. To je opravdová lahůdka mistra uzenáře.

Po dobrém jídle musí následovat dobrá káva a zákusek. Oblíbil jsem si kávu latté a štrůdl, který se rozplývá na jazyku. Protože chodím sám, tak si neobjednávám víno, protože dávám přednost objednání celé lahve vína než rozlévaného, a piji speciálně vyrobené lehké pivo, kterému říkají golfové.

Nemusíte zrovna jít hrát golf

Dobré jídlo v Bistro-Golf-Hostivař

Bistro lze navštívit i bez předchozí návštěvy golfového hřiště, protože kromě dobrého jídla nabízí i krásné posezení ve venkovní části. Obzvláště podvečery jsou zde v létě velice příjemné, prostor je zahříván z kamenné terasy ohraničující putting range a profukuje prostorem příjemný větřík. Bistro mohu na základě mých zkušeností jenom doporučit a velmi rád se sem pravidelně vracím.

Také patříte mezi milovníky dobrého vína? Pak rozhodně musíte navštívit náš
e-shop, který nabízí vína pro milovníky i znalce tohoto dobrého moku králů.

Přečtěte si také článek: Maurerův stůl V zátiší

Dobré jídlo v Bistro-Golf-Hostivař

Dobré jídlo v Bistro-Golf-Hostivař

Riesling Winkeler – Allendorf  0,75l

About František Honsa

Se Zdeňkou rádi nejen o víně píšeme a mluvíme, ale také ho rádi popíjíme, ochutnáváme nové odrůdy a sdělujeme si vzájemně své poznatky a názory na jednotlivé chutě. Své zájmy jsme rozšířili a píšeme a mluvíme také o gastronomii a kvalitě restaurací. Vám přinášíme naše zkušenosti a postřehy.
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com