shop World of Wines
Hodnocení vín a jídla aneb vydejte se s námi cestou plnou dobrého vína
Hodnocení vín aneb vydejte se s námi

Hodnocení vín a jídla aneb vydejte se s námi cestou plnou dobrého vína

Jelikož o víně s mou přítelkyní rádi nejen píšeme a mluvíme, ale také ho rádi popíjíme, ochutnáváme nové odrůdy a sdělujeme si vzájemně své poznatky a názory na jednotlivé chutě různých vín, řekli jsme si, že je škoda si naše zkušenosti a postřehy nechávat jen pro sebe.

Buďte s námi na našich cestách za dobrým vínem a jídlem

Slovo dalo slovo a při jedné skvělé večeři, doplněné unikátním vínem, se zrodil skvělý nápad, jak strávit náš volný čas. Oba rádi cestujeme, máme rádi dobré jídlo, ke kterému neodmyslitelně patří sklenka dobrého vína, proto jsme se rozhodli tyto tři naše vášně spojit.

Zážitky z našich cest za dobrým vínem a jídlem budeme zveřejňovat na našich stránkách. V článcích objevíte nejen recenze na dobrá vína, za kterými se vydáme do různých koutů naší země, ale také do zahraničí. Kromě vína budeme hodnotit také jídlo nebo občerstvení, celkový dojem z restaurace nebo vinárny. I to nejskvělejší a nejluxusnější víno dokáže zkysnout na jazyku, když vám ho donese personál s kyselým obličejem. O všechny postřehy, kladné i záporné, se podělíme s vámi.

Nechte se námi inspirovat

Pokud patříte mezi milovníky dobrého jídla a samozřejmě vína, nechte se inspirovat našimi zážitky, vjemy, názory a postřehy. Poradíme vám, kde strávit romantický večer ve dvou a kam se naopak vydat s partou nebo kam se raději nevydávat vůbec. Všechny články najdete v rubrice „Hodnocení vína jídla“. Ve víně je pravda, to ví přece každý.

Přečtěte si také článek: Maurerův stůl U Malířů 1543

Můžete také navštívit moji recenzi na FrantisekH@Tripadvisor.cz

Zdroj obrázku: https://pixabay.com/cs/photos/lid%C3%A9-%C4%8Dlov%C4%9Bk-%C5%BEena-v%C3%ADno-p%C3%A1r-intimn%C3%AD-2587156/

Riesling Winkeler – Allendorf  0,75l

About studio Makawiel

Makawiel Publishing je profesionální tým redaktorů, který zajišťuje služby v oblasti redakce, copywritingu, ale i internetového marketingu.
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com