shop World of Wines
Luxusní vinárna má pro stálé zákazníky připravený atraktivní věrnostní program. Využít ho můžete i vy!
věrnostní program Winebar

Luxusní vinárna má pro stálé zákazníky připravený atraktivní věrnostní program. Využít ho můžete i vy!

Víno je nápoj, který si zcela zaslouženě získal oblibu na celém světě. Jeho pití má v České republice i na celém evropském kontinentu dlouhou tradici a vinaři se předhánějí v tom, kdo připraví zákazníkům atraktivnější a chutnější nabídku. V Česku se o rozšíření pěstování vinné révy i výroby chutného moku zasloužil Karel IV., který se s ním důvěrně seznámil ve Francii, kde byl vychován. Jeho zásluhou se dnes nejen v jižní části Moravy připravují mnohá vysoce kvalitní vína. Díky čilému mezinárodnímu obchodu však lze ochutnat i nejrůznější odrůdy a značky oblíbeného nápoje z Evropy i ze vzdálených koutů světa.

Luxusní vinárna Winebar nabízí jak tuzemskou, tak i zahraniční vinařskou produkci

Je mnoho způsobů, jak dokonale vychutnat sklenku vína. Mezi ty nejoblíbenější patří návštěva stylové vinárny s bohatým a s maximální péčí sestaveným nápojovým lístkem. Luxusní vinárna Winebar nabízí příjemné prostředí, které poskytuje skvělé podmínky k rozhovoru i k relaxaci. A k tomu široký výběr vín prvotřídní kvality. Na své si tu přijdou ti, kteří chtějí prožít romantický večer ve dvou, uspořádat neformální schůzku s obchodním partnerem. A nabídku ocení i opravdoví znalci. Jejich pozornost si rozhodně zaslouží například rakouská vína z malých rodinných vinařství.

Veškerý sortiment si můžete také objednat přímo domů

Winebar kromě luxusní vinárny v pražské Michli provozuje také e-shop. Kvalitní evropská vína si tak můžete vychutnat, i když nebydlíte v hlavním městě. A nejen večer na terase, ale také k obědu. Sklenka červeného se dokonale hodí k tmavému masu, bílé víno zase skvěle doplní rybí menu a další lehké pokrmy. Láhve z Winebaru jsou navíc dokonalým dárkem k narozeninám i nejrůznějším výročím. Pokud si sortiment oblíbíte a zařadíte se mezi stálé zákazníky, můžete navíc využít věrnostní program Winebar a získat zajímavé slevy.

Registrovat a objednávat může kdokoliv a po dosažení určité hranice útrat Vám bude načtena určitá výše slevy.

Mimo to, všichni registrovaní budou mít další benefity:

  • výhodné akce a nabídky v rámci e-shopu
  • aktuální informace a pozvánky na chystané akce winebar.cz
  • přehled o zákaznickém kontu
  • kompletní historie všech vašich objednávek

Zdroj obrázku: https://pixabay.com/cs/photos/elektronick%c3%bd-obchod-prodej-on-line-2140603/

Riesling Winkeler – Allendorf  0,75l

About Václav Bartoš

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com