shop World of Wines
Nemusíte jít zrovna do kina
Rodinné kino Mat

Nemusíte jít zrovna do kina

Můžete zajít na dobré jídlo a dobré víno do útulné restaurace, která je součástí kina. Dobré víno či pivo si můžete vzít s sebou na produkci do kinosálu.

Rodinné kino Mat

Kino Mat je malé rodinné kino s kapacitou 46 míst, které funguje od roku 1995. Je plně vybavené moderní obrazovou i zvukovou technikou, promítají zde jak ze současných digitálních nosičů ve standardu DCI, tak i z klasických 35mm či 16mm filmových kopií.

Nemusíte jít zrovna do kina, ale můžete sem vyrazit i za výborným jídlem. My sem chodíme pravidelně a rádi. Jídelní lístek nabízí všechno na co si jen hlava vzpomene. Můžete si dát před kinem jenom lehký předkrm a po kině rybu nebo nějakou klasiku.

Jak nám chutnalo

Při poslední návštěvě jsme si dali medailonky z vepřové panenky s houbovým ragú a bramboráčky. Jídlo bylo výborné a moc jsme si pochutnali. Obsluha byla velmi ochotná a rychlá.

Pro přítelkyni to ten den nebyla večer první návštěva. V poledne si sem zašla s kamarádkou na meníčko. To, že si někdo zajde do jedné restaurace za den hned dvakrát má jediné vysvětlení, že mu tam opravdu chutná.

Naše hodnocení vína až příště

Mají zde rozsáhlý a kvalitní výběr vín, převážně z Moravy, ale i ze Španělska a Jižní Afriky. My jsme tentokrát víno vynechali, protože jsme zde byli po galadegustaci eshopu Kupmeto. Tak o víně v Mat napíšeme zase příště. Nechte komentář na facebooku, pokud Vás to zajímá.

Přečtěte si také článek: Maurerův stůl V zátiší

Riesling Winkeler – Allendorf  0,75l

About František Honsa

Se Zdeňkou rádi nejen o víně píšeme a mluvíme, ale také ho rádi popíjíme, ochutnáváme nové odrůdy a sdělujeme si vzájemně své poznatky a názory na jednotlivé chutě. Své zájmy jsme rozšířili a píšeme a mluvíme také o gastronomii a kvalitě restaurací. Vám přinášíme naše zkušenosti a postřehy.
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com