shop World of Wines

Obchodní podmínky

Podáním objednávky souhlasíte s těmito obchodními podmínkami

  • Objednávky jsou realizovány na stránkách www.vinovyhodne.cz a tyto obchodní podmínky jsou převzaty z původních obchodních podmínek
  • Objednávka je návrhem kupní smlouvy. Kupní smlouva vzniká v okamžiku převzetí objednaného zboží kupujícím.
  • Vlastníkem zboží se kupující stává v okamžiku zaplacení kupní ceny a převzetí zboží.
  • Registrovaní zákazníci a kupující dávají souhlas ke zpracování osobních údajů o kupujícím a o jeho nákupu v internetovém obchodě Vino z jižní moravy.cz.

14-ti denní záruka vrácení peněz

Aby pro vás bylo nakupování v našem eShopu opravdu bez rizika, řídíme se zákonem 367/2000 Sb. a poskytujeme 14tidenní záruku vrácení peněz v případě nespokojenosti.

Podmínky vrácení peněz:

  • zboží musí být naprosto neporušené, v originálním neporušeném obalu, dobře zabalené, schopné dalšího prodeje
  • zákazník musí odeslat zásilku do 14 dnů od obdržení zboží zpět na naši adresu
  • přiložit k zásilce daňový doklad zaslaný společně se zbožím, popř. jeho kopii

Po obdržení a zkontrolování vráceného zboží Vám bude obratem zaslána zpět částka odpovídající prodejní ceně zboží na Váš účet (uveďte v průvodním dopise), popřípadě složenkou.

Zrušení objednávky ze strany provozovatele

Vyhrazujeme si právo zrušit objednávku nebo její část v těchto případech:

  • zboží se již nevyrábí nebo nedodává
  • změnila se výrazným způsobem cena

V případě, že tato situace nastane, zavazujeme se Vás neprodleně kontaktovat e-mailem nebo telefonicky a domluvíme se s Vámi na dalším postupu (náhrada objednaného zboží jiným, zrušení objednávky, atp…).

Reklamace

Reklamace budou vyřízeny v souladu s právním řádem ČR a to do 30 dnů od obdržení reklamace (zásilky). Veškeré reklamace musí být bezodkladně uplatněny, a to telefonicky, případně e-mailem.

Zákazník je povinen předložit spolu s vadným výrobkem také doklad o zaplacení. Záruka se nevztahuje na vady způsobené nesprávným skladováním. To znamená, že se vztahuje pouze na zjevné vady chuti a vzhledu. Zboží musí být vráceno v původním obalu, v láhvi plné nejméně do 2/3 obsahu a uzavřené původní zátkou. V případě zjištění oprávněné reklamace bude zboží vyměněno kus za kus nebo bude dle dohody se zákazníkem vrácena cena zboží. Do této částky se nezapočítává cena balného a poštovného. V případě neoprávněné reklamace bude zboží zasláno zákazníkovi zpět na náklady zákazníka.

Náklady na použití komunikačních prostředků na dálku

Náklady vzniklé kupujícímu při použití komunikačních prostředků na dálku v souvislosti s uzavřením kupní smlouvy (náklady na internetové připojení, náklady na telefonní hovory) si hradí kupující sám.

Ochrana osobních údajů

Provozovatel internetového obchodu vinozjiznimoravy.cz se zavazuje, že osobní data nebude bez souhlasu vlastníka jakkoli poskytovat dále třetí osobě a nepoužije tyto data ke komerční nabídce nesouvisející s provozováním internetového obchodu Vino z jižní moravy.cz. Dále se zavazuje, že na písemnou žádost vymaže (i bez udání důvodů) tyto osobní data ze své databáze.

Le Commandeur Sauvignon Blanc IGP Pays d’Oc 0,75l