shop World of Wines
Připravte zábavnou párty díky jedlým třpytkám do nápojů
jedlé třpytky do nápojů

Připravte zábavnou párty díky jedlým třpytkám do nápojů

Pokud hledáte způsob, jak překvapit své známé na oslavách, párty či Silvestra, vsaďte na efektní nápoje, z nichž budou oči přecházet. Řeč je o jedlých třpytkách do alkoholických nápojů, které dodají tekutině luxusní vzhled. Můžete si být jisti, že vaši hosté budou vířivými třpytivými koktejly skutečně okouzleni.

Z čeho jsou jedlé třpytky do pití vyrobeny?

Na výrobu byly použity potravinářské třpytivé vločky na minerální bázi, jež splňují přísné potravinářské standardy. Jsou 100% jedlé, veganské, bez laktózy, lepku a ořechů. Také neobsahují žádné geneticky modifikované suroviny. Oproti třpytkám na bázi cukru jsou bez chuti a zápachu, nemají texturu. Tyto třpytky se rovněž mohou pochlubit certifikáty Kosher a Halal.

Jedlé třpytky do nápojů

Vyrobte si vlastní perleťové šampaňské

Kde udělají jedlé třpytky do nápojů největší parádu? Pro použití třpytek je ideální červené víno, šampaňské, pivo, lihoviny, likéry či koktejly. Milujete-li lávové víno, tímto jednoduchým způsobem si ho doma v mžiku vyrobíte. Použijete oblíbené perlové víno, do něhož nasypete jedlé třpytky. Perlové šampaňské s ohnivým efektem je pro vaše hosty na světě. Třpytky se v nápoji nerozpustí, proto při zamíchání jsou stále skvělou podívanou. Nebudou-li se pohybovat, usadí se na dně. Co se týče množství, na menší oslavu si vystačíte se 4 g třpytek. Ozdobíte jimi 33 panáků whisky, 20 koktejlů, 20 sklenic vína, 8 plechovek a 6 půllitrů piva, 3 láhve vína.

Ať se všechno třpytí a leskne

Jedlý lesk neboli Brew Glitter, lze použít i na zdobení dezertů. Nejvíce se bude vyjímat na dortech, které se díky tomu stanou opravdu luxusní záležitostí. Nanáší se pomocí štětce, nebo ho můžete rovnou nastříkat na korpus či potahovací hmotu. Dezert tak okamžitě získá krásný zářivý povrch a bude vypadat jak z cukrářské dílny.

Riesling Winkeler – Allendorf  0,75l

About Václav Bartoš

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com