shop World of Wines
Zajímavé tipy na vinařské akce na léto a podzim 2017
vinařské akce

Zajímavé tipy na vinařské akce na léto a podzim 2017

Jakožto milovníci vína jistě plánujete na léto i podzim nějaké vinařské akce. Nechte se inspirovat několika tipy od nás a určitě litovat nebudete.

Vinařská 50 Author Znovín Cup 2017

Stezka cyklistického závodu, který si v předcházejících letech získal nebývalou popularitu, vás provede vinicemi kolem malebných sklípků, přes vřesoviště a lesy po venkovských silničkách kolem toku řeky Dyje. Závod začíná v 9: 30 hodin a po padesátikilometrové trase na vás čeká dárková taška z lahví znovínského vína a dalšími dárky. Večer se můžete zúčastnit cimbálovky ve stodole s vystoupením hanáckého dívčího souboru. Závod se koná 1. července.

Festival Sedleckých vín

5. července se uskuteční již 9. ročník oblíbeného festivalu, který svým návštěvníkům nabídne nejen ochutnávky kvalitních vín. Během celého dne provází akci bohatý kulturní program, zajištěno je také lákavé občerstvení v podobě grilovaných specialit. Těšit se můžete na přívlastková, archivní, ledová i slámová vína. Na událost se bez obav můžete vypravit i se svými dětmi, pro které je připraven dětský koutek s houpačkami, klouzačkou, pískovištěm atd. V areálu je také možnost stanování. Vstup na akci je zdarma.

Top víno Slovácka 2017

Slavnostní vyhlášení výsledků desátého ročníku soutěže TOP Víno Slovácka se bude letos konat 19. 8. jako součást Vinařských slavností v Polešovicích. Jedná se o regionální ocenění nejlepších vín z oblasti Slovácka. Součástí akce je bohatý kulturní program folklorních souborů, cimbálové muziky a dalšího. Po vyhlášení následuje ochutnávka soutěžních vín a možnost návštěvy otevřených sklepů místních vinařů.

Svatomartinské otevřené sklepy 2017

Spolek vinařů a město Velké Pavlovice pořádá v sobotu 11. listopadu 2017 tradiční akci, na níž budou mít návštěvníci možnost ochutnat vynikající velkopavlovická vína ve více než dvou desítkách vinných sklepů, včetně Šlechtické stanice ve Velkých Pavlovicích či sklepech VINIUM a.s. Součástí některých ochutnávek je také doprovodný kulturní program. Od 19. hodin začíná večerní beseda u cimbálu. Cena vstupenky je 990 Kč.

Zdroj obrázku: https://pixabay.com/cs/v%C3%ADno-ochutn%C3%A1vka-v%C3%ADn-v%C3%ADno-degust%C3%A1tor-1208215/

Riesling Winkeler – Allendorf  0,75l

About studio Makawiel

Makawiel Publishing je profesionální tým redaktorů, který zajišťuje služby v oblasti redakce, copywritingu, ale i internetového marketingu.
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com