shop World of Wines
Zaměstnavatel, který hýčká své zaměstnance – rozdává jim dobré víno

Zaměstnavatel, který hýčká své zaměstnance – rozdává jim dobré víno

To, že je třeba zaměstnance hýčkat, je známá věc a zejména “ajťáky”, kteří neví, co by si za svou práci řekli. Podělím se s vámi o to, jak to dělá chytrá firma.

Nejen prací je člověk živ

Člověk může mít spoustu koníčků, ale na ty “blbé složenky”, jak říká klasik v oscarovém filmu, je třeba někde vydělat. Ideální je, když ho to vydělávání i baví. Mne tedy baví moc, protože je můj zaměstnavatel moc fajn. Dnes jsme měli schůzku, které se zúčastnilo celé oddělení. Atmosféra byla výborná a všichni se těšili na závěrečný kvíz, kde sa daly vyhrát 3 láhve výtečného vína z vinařství Kolby.

Co je vinařství Kolby?

Na jejich stránkách se můžete dočíst: “Vinařství Kolby patří k nejstarším svého druhu na jižní Moravě. První zmínky o pěstování révy v Pouzdřanech se datují k roku 1244, nicméně zdejší vinice existovaly prokazatelně již před tímto datem.”, což je záruka toho, že dostanete “poctivá vína”, jak dále píšou.

Co bylo možné vyhrát?

Bylo možné vyhrát tyto ceny:

  • Kolby selection 2016
  • Cuvée red Modrý portugal
  • Suché
  • Pozdní sběr
  • Obsah cukru 13%

Barva silná, neprůhledná. Vůně sametová, ovocná s tóny přezrálých třešní a višní. V chuti příjemná jemná tříslovina s tóny čokolády a ovoce. V chuti plné, extraktivní, hutné.

Já jsem nevyhrál, ale rozhodně si myslím, že je dobré si takové víno koupit. To doporučuji i vám, nebo to udělejte chytře, jako já, a nechte se tady zaměstnat. Já už se těším na další schůzku spojenou s kvízem o dobré víno.

Přečtěte si další články v rubrice: Hodnocení vín a jídla

Zdroj obrázku: https://pixabay.com/cs/photos/zp%C4%9Btn%C3%A1-vazba-analytics-%C5%99e%C4%8Dnictv%C3%AD-2849590/

Riesling Winkeler – Allendorf  0,75l

About František Honsa

Se Zdeňkou rádi nejen o víně píšeme a mluvíme, ale také ho rádi popíjíme, ochutnáváme nové odrůdy a sdělujeme si vzájemně své poznatky a názory na jednotlivé chutě. Své zájmy jsme rozšířili a píšeme a mluvíme také o gastronomii a kvalitě restaurací. Vám přinášíme naše zkušenosti a postřehy.
PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com